Pradinis Statybinės medžiagosDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲ

DAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲ

DAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲDAILYLENTĖ FASADO CANEXEL ĮV. SPALVŲ

Savybės

Ilgis3,66 m
Plotis0.3016 m
1 lenta1.1032 m2

Kodas: 900000751829

Dėl likučio teirautis

Siųsti užklausą
  • Prekės aprašymas

Prekė užsakoma! Dėl išankstinio užsakymo ir kainos kreiptis el. paštu sandelys@statykpats.lt

CanExel – tai išorės fasado apdaila, pagaminta iš suspaustų, dervomis surištų ir parafinu impregnuotų medžio dulkių. Daugiau nei 40 metų žmonės pasitiki ir naudoja LP CanExel išorės apdailą, kad apsaugotų, papuoštų ar renovuotų savo būstą. Gražus užbaigimas, ilgalaikis patvarumas, natūralaus medžio išvaizda – tai pagrindiniai principai, kuriais remiantis buvo sukurtas prekės ženklas CanExel.

CanExel siūlo du skirtingus dailylenčių stilius ir plačią spalvų paletę kiekvienam iš pasirinktų profilių, todėl galite išsirinkti tai kas Jums tinka ir patinka. Tik CanExel pristato meistriškai pagamintas sistemas, kurios pavers namus meno kūriniu.

Spalvos, nuo vandenyno žydros iki nakties juodos pažadins fantaziją, kuriant savo būstą. Autentiškas natūralaus medžio raštas suteiks namams jaukumo, žavesio ir išskirtinumo.

Profiliai:

CanExel® Ridgewood D-5™

CanExel Ridgewood D-5 dailylentės primena autentišką ir šiltą tradicinių medinių dailylenčių sieną. Gilios tekstūros medžio raštas | 23 premium klasės spalvos | Novatoriška montavimo sistema | Standartinės 3,66 m ilgio ir 0,3 m pločio lentos su grioveliu.

https://stogulinija.lt/wp-content/uploads/2018/01/CanExel-Ridgewood-D-5.jpg

CanExel UltraPlank™
CanExel UltraPlank dailylentės tai stiliaus ir universalumo sintezė. Gilios tekstūros medžio raštas | 23 premium klasės spalvos | Novatoriška montavimo sistema | Gali būti montuojamos vertikaliai ir įstrižai | 0,3 m pločio lentos su grioveliu.

https://stogulinija.lt/wp-content/uploads/2018/01/CanExel-UltraPlank.jpg

 

Galimos spalvos:

Coastline  Sandalwood    

Cedar  RedFox

Yellowstone  Acadia

Timberwolf  Barista

Black  Cliffside

MistGrey  Sand

Sierra  RiverRock

Brnwood  Walnut

ScotiaBlue  Khaki

MidnightBlue  Granite