Pradinis Stogų danga, priedai Polikarbonato danga POLIKARBONATAS PC KANALINIS 10x2100x6000 MM SKAIDRUS POLYGAL

POLIKARBONATAS PC KANALINIS 10x2100x6000 MM SKAIDRUS POLYGAL

POLIKARBONATAS PC KANALINIS 10x2100x6000 MM SKAIDRUS POLYGAL

Savybės

SpalvaSkaidri, bespalvė
Storis10 mm
Plotis2100 mm
Ilgis6000 mm
Santykinė masė1.5 kg/m2
Išeiga 12.6 m2/lap
Kilmės šalisIzraelis
Šviesos pralaidumas (proc)79
PaskirtisStogams, pertvaroms, pavėsinėms, stogeliams, šiltnamiams, švieslangiams ir pan.

Dėl likučio teirautis

Siųsti užklausą
  • Prekės aprašymas

Prekė užsakoma! Dėl kainos kreipkitės el. paštu sandelys@statykpats.lt

Kanalinis polikarbonatas dėl savo skaidrumo, lengvumo, atsparumo smūgiams ir ypač gero šilumos laidumo koeficiento, plačiai naudojamas stogų, sienų konstrukcijose.

Panaudojimas: stogams dengti, įvairioms pertvaroms, oranžerijoms, žiemos sodams, pavėsinėms, šiltnamiams, automobilių pastogėms, švieslangiams ir pan.

Kanalinio polikarbonato plokščių savybės:

Gera apsauga nuo UV spindulių ir atmosferos poveikio;

Daugiasluoksnė struktūra suteikia puikias termoizoliacines savybes;

Kietos, tvirtos, lengvos;

Lengvai apdirbamos mechaniniu būdu;

Geras optinis skaidrumas;

Nedega atvira liepsna, o svyla neišskirdamas kenksmingų medžiagų;

Atsparumas aukštai temperatūrai (iki +120 oC) ir cheminiam poveikiui;

Didelis atsparumas smūgiams (sunkiai pramušamos);

Pateikiame pagrindinius kanalinio polikarbonato privalumus:

TVIRTUMAS IR ATSPARUMAS SMŪGIAMS

Kruša, varvekliai, vandalizmo aktai ar atsitiktinis stogo stiklo sugadinimas gali būti pavojingi, o jų padariniai brangiai kainuoti. Kanalinis polikarbonatas yra net iki 200 kartų stipresnis už stiklą ir atsparus smūgiams, todėl tai yra ideali stiklinimo medžiaga daugelyje sričių.

UV APSAUGA IR APSAUGA NUO ATMOSFEROS POVEIKIO

Kanalinio polikarbonato plokštės turi UV apsauginį, koekstruduotą vienoje (dažniausiai) arba abiejuose plokštės pusėse. Jis taip pat apsaugo polikarbonato plokštę nuo atmoferos poveikio.

TERMOIZOLIACIJA IR ENERGETINIS EFEKTYVUMAS

Kanalinis polikarbonatas yra daugiasluoksnė medžiaga, kuri praleidžia natūralią šviesą ir sumažina šilumos nuostolius. Kanalinio polikarbonato plokštės yra įvairių struktūrų ir storių: 55mm storio plokštė gali pasiekti šilumos laidumo koeficientą iki 0,83 W/m2K. Plokštės kanalų struktūrų įvairumas mažina šilumos nuostolius, pagerina bendrą pastato energijos vartojimo efektyvumą, bei sumažina dirbtinio apšvietimo poreikį.

LAIDUMAS ŠVIESAI IR SAULĖS ENERGIJOS KONTROLĖ

Skaidraus kanalinio polikarbonato laidumas šviesai gali siekti 82%. Taip sumažinamas dirbtinio apšvietimo poreikis ir eksploatacinės pastato aptarnavimo išlaidos. Baltos spalvos plokštės naudojamos norint labiau išsklaidyti šviesą.

ATSPARUMAS CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ POVEIKIUI

Kanalinio polikarbonato plokštės pasižymi puikiu atsparumu daugeliui cheminių medžiagų. Atsparumas konkretiems junginiams priklauso nuo koncentracijos ir temperatūros, poveikio trukmės ir plokštės panaudojimo paskirties.

DEGUMAS

Kanalinis polikarbonatas atitinka aukščiausią Europos bandymų klasifikaciją EN13501-1, B-s1, d0.

GARANTIJA

Standartinėms kanalinio polikarbonato plokštėms yra suteikiama 10 metų garantija. „Light“ ir „Eko“ plokštės tokios garantijos neturi.

Pradėkime nuo to, kad kanalinio polikarbonato plokščių paviršius yra pakankamai jautrus mechaniniams pažeidimams, todėl montavimo pradžioje rekomenduojame nenulupti apsauginės plėvelės ir plokštes laikyti saugioje vietoje, ant jų nelipti ir uždengti nuo tiesioginių saulės spindulių, antraip nuo saulės poveikio gali atsilupti apsauginė plėvelė. Taip pat, ypač svarbu plokštes laikyti patalpose, jog būtų apsaugotos nuo išorinio atmosferos poveikio, o į kanalus nesikauptų kondensatas.

Tam, kad kanalinis polikarbonatas neprarastų savo savybių, plokštes laikykite ant lygaus, plokščio ir horizontalaus paviršiaus. Jeigu įmanoma, kanalinį polikarbonatą rekomenduojama laikyti patalpoje, jog išvengtumėte į kanalus patenkančios drėgmės ir besikaupiančio kondensato. Priešingu atveju, jeigu plokštės sandėliuojamos lauke, reikia uždengti nepermatomu ir gerai pritvirtinamu uždangalu, skirtu apsaugai nuo vėjo, lietaus ir tiesioginių saulės spindulių.

Polikarbonato pjaustymo būdai

Prieš pradedant pjaustyti kanalinį polikarbonatą, įsitikinkite, kad plokštė padėta tvirtai ir nevibruos. Polikarbonatą galima pjaustyti diskiniu ar rankiniu pjūklu arba kanceliariniu peiliuku (priklauso nuo polikarbonato storio). Laikykite plokštę šalia pjūklo, pjaukite lėtais ir tolygiais judesiais, o pjūklą laikykite mažu kampu.

Gręžimas

Montuojant kanalinį polikarbonatą svarbu tvirtinimo varžtų negręžti tiesiai per plokštę. Prieš tvirtinant plokštes, rekomenduojama pragręžti skylutes varžtams, jog medžiagai plečiantis ar traukiantis, netraškėtų. Kanalinio polikarbonato plokštes galima gręžti rankiniais arba elektriniais grąžtais. Jeigu pasirinkote naudoti elektrinį grąžtą, nustatykite Iėtą sukimo greitj. Naudokite mūrui skirtą grąžtą, paremkite plokštę iš apačios ties gręžiama skyle. Taip išvengsite vibracijos. Dideles skyles (18 mm), įvertindami galimą pasislinkimą dėl įkaitimo gręžiant, pirma išgręžkite plonesniu grąžtu. Visada gręžkite tarp pertvarų ir bent 30 mm atstumu nuo plokštės krašto.

Plokštės galų užsandarinimas

Plokštės viršuje turi būti naudojama sandarinimo juosta, kad nepatektų drėgmės, dulkių ir vabzdžių. Būtina naudoti neutralų silikoną, kadangi universalus silikonas sukelia polikarbonato skilinėjimą ir irimą. Orui laidi juosta turi būti naudojama plokštės apačioje, tam, kad sumažintų kondensato susidarymo galimybę ir užkirstų kelią dulkių ir vabzdžių patekimui į plokštės vidų. Orui laidi juosta turi būti uždengta „U“ arba „F“ formos profiliu, kuris mažais silikono burbuliukais priklijuojamas prie plokštės paviršiaus.

Koks turėtų būti atstumas tarp atramų?

Tikslų atstumą reikėtų rinktis pagal gamintojo parengtas rekomendacijas, kurios priklauso nuo medžiagos storio, tvirtinimo būdo ir krūvio. Tačiau optimaliausias rekomenduojamas atstumas gali būti nuo 50 cm iki 80 cm. 50 cm tarpas rengiamas tada, kai naudojamas 6 mm, 10 mm arba 16 mm storio polikarbonatas. 10 mm, 16 mm storio polikarbonatą galima tvirtinti kas 70-80 cm. Svarbu žinoti, jog dažniausiai kanalinio polikarbonato plokštės iš vienos pusės yra padengtos UV apsauga, todėl montuojant būti atkreiptas dėmesys, kurią pusę paliksite išorėje, kuri bus viduje.

Plokščių montavimas prie konstrukcijos

Lakštų tvirtinimui prie konstrukcijos patariame skirti ypatingą dėmesį ir jokiu būdu netaupyti laiko. Tai paskutinis žingsnis, kurį atlikus galimi du rezultatai: ilgalaikis, akiai patrauklus vaizdas ir priežingai - nemalonus, nuviliantis rezultatas. Kaip jau buvo paminėta anksčiau, lakštus tvirtinant prie konstrukcijos, ypač svarbu varžto negrčžti tiesiai per plokštę, neskubėti ir varžtą prisukti tiesiai, antraip, laikui bėgant, polikarbonatas ims žaliuoti, kanaluose rinksis kondensatas ar sulūš, jeigu gaus didesnę apkrovą.

Kanalinio polikarbonato plokštės bus tinkamai sumontuotos, jeigu laikysitės anksčiau pateiktų rekomendacijų. Prieš montuojant plokštes, įsitikinkite, kad jos neapgadintos, neįskilusios ir kitaip nepažeistos. Konstrukcija, prie kurios bus montuojamos plokštės, turi būti pilnai pabaigta ir stabili, o jei buvo dažyta, turi būti pilnai išdžiūvusi. Rekomenduojame konstrukciją dažyti šviesiai, baltai. Jeigu pasirinkote tamsią konstrukcijos spalvą, vertėtų žinoti, kad plokštės, laikui bėgant, gali deformuotis dėl tiesioginių saulės spindulių stipriai įkaitinto karkaso paviršiaus.Tikime, jog pasinaudoję šiais patarimais, pasieksite puikių, akį džiuginančių rezultatų.